Vilém Ströminger
Zimní večer
Id: 368
olej/plátno, rozměr 23,5 x 32 cm, signováno vpravo dole, datováno, na rámu drobné oděrky, původní stav
zobrazeno: 4036x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
4 000 Kč
16.5.2013, 21:25:00
16.5.2013 | 19:52 | 4 000 Kč |