Vilém (Willi) Nowak
Hoch s ptáčkem
Id: 292206
olej/deska, rozměr 35 x 49 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám, na zadní straně výstavní štítek
zobrazeno: 1849x
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
16 000 Kč