Vilém (Willi) Nowak
Imogena
Id: 1900
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 47 x 32 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 2607x
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
12 500 Kč