Vilém (Willi) Nowak
Koupání
Id: 242607
olej/plátno, rozměr 52 x 72 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na původní adjustaci
zobrazeno: 2481x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
91 000 Kč
Příhozy: 107