Vilém (Willi) Nowak
Krajina
Id: 166705
olej/lepenka, rozměr 23,5 x 34 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, jedná se o autorovu ranou práci, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 2180x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
10 900 Kč