Vilém (Willi) Nowak
Na poli
Id: 292207
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 27 x 39,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám
zobrazeno: 1535x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
10 000 Kč