Vilém (Willi) Nowak
Portrét Marie Majerové
Id: 343707
olej/plátno, rozměr 70 x 56 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám, na zadní straně popisný šítek, ve Výtvarném umění X (1960) je reprodukováno varianta tohoto obrazu o 2 cm větší
zobrazeno: 1420x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
58 000 Kč
Příhozy: 67