Vilém (Willi) Nowak
Při hře
Id: 80102
kombinovaná technika/papír, velikost malby 27 x 30 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, novodobě rámováno
zobrazeno: 1667x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
17.5.2017, 22:06:00
17.5.2017 | 17:54 | 1 500 Kč |