Čas na serveru 11:41:16

Vilém (Willi) Nowak
Rozkvetlá krajina

Id: 502003

Rozkvetlá krajina

  •  / Rozkvetlá krajina / Vilém (Willi) Nowak

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 32,5 x 46 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, autorské naznačení tužkou možnosti menšího výřezu v ploše

zobrazeno: 204x

Vyvolávací cena:

5 200