Vilém (Willi) Nowak
Zasněná
Id: 165522
malba/lepenka, rozměr ve výřezu 23 x 17 cm, signováno vpravo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 2448x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
18 500 Kč