Vincenc Beneš
Chlaponice u Písku
Id: 231304
olej/plátno, rozměr 46,5 x 60 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně značeno a datováno, oděrky na rámu,
zobrazeno: 7378x
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
77 000 Kč
Příhozy: 67