Vincenc Beneš
Dáma s kočkou
Id: 229901
olej/plátno, rozměr 52 x 42 cm, značeno vpravo nahoře, datováno vpravo dole, oděrky na rámu, stav obrazu viz foto
zobrazeno: 3442x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
34 000 Kč