Vincenc Beneš
Jihočeská kaplička
Id: 139935
olej/plátno, rozměr 58 x 73 cm, signováno vpravo dole, oboustranný obraz, lehce poškozený dekorativní rám
zobrazeno: 2361x
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
25 000 Kč