Čas na serveru 16:26:23

Vincenc Beneš
Květinové zátiší s ovocem

Id: 521806

Květinové zátiší s ovocem

  •  / Květinové zátiší s ovocem / Vincenc Beneš

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 50 x 35 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 2908x

Vyvolávací cena:

22 000