Vincenc Beneš
Kytice
Id: 457
olej/plátno, rozměr plátna 73 x 60 cm, signováno vpravo nahoře, zaskleno, velmi dekorativní rám, původní stav
zobrazeno: 8736x
Vyvolávací cena:
65 000 Kč
65 000 Kč
26.8.2013, 20:45:00
19.8.2013 | 16:32 | 65 000 Kč |