Vincenc Beneš
Kytice
Id: 162701
malba/sololit, rozměr 52 x 52 cm, signováno vpravo nahoře, datováno, oděrky na rámu, lokálně poškozená malba, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem a Prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, CSc.
zobrazeno: 5312x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
18 100 Kč