Čas na serveru 16:35:07

Vincenc Beneš
Kytice a jablka

Id: 521805

Kytice a jablka

  •  / Kytice a jablka / Vincenc Beneš

olej/plátno, rozměr 60 x 46 cm, značeno vpravo nahoře, rámováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 6734x

Vyvolávací cena:
12 500

86 000

Účastníci: 19

Příhozy: 79