Vincenc Beneš
Kytice s kočkou
Id: 1061
olej/plátno, rozměr plátna 74 x 58 cm, signováno vpravo dole V. Beneš, datováno 5/XII. 923, mírně zvlněné plátno, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 3967x
Vyvolávací cena:
23 000 Kč
35 000 Kč