Vincenc Beneš
Letní krajina
Id: 311502
olej/plátno, rozměr 33 x 46 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, přiložen písemný posudek PhDr. Františka Dvořáka
zobrazeno: 3842x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
60 800 Kč
Příhozy: 72