Vincenc Beneš
Michovka u Malé Skály
Id: 839
olej/plátno, rozměr plátna 44 x 60 cm, signováno vpravo dole V. Beneš, vzácně se vyskytující malba z raného období roku 1923, plátno na dvou místech lehce vytlačené, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 7230x
Vyvolávací cena:
35 000 Kč
40 000 Kč