Vincenc Beneš
Na jezu
Id: 298701
olej/plátno, rozměr 50 x 65 cm, značeno monogramem a datací 18 vlevo dole, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 2393x
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
33 300 Kč