Vincenc Beneš
Ovocné zátiší
Id: 1255
olej/plátno/karton, rozměr 22 x 35 cm, signováno vpravo dole, na zadní straně datace, původní stav
zobrazeno: 4165x
Vyvolávací cena:
14 000 Kč
17 000 Kč