Vincenc Beneš
Vesnice s kostelíkem
Id: 190410
olej/plátno, rozměr 48 x 57 cm, signováno vpravo dole, otluky na rámu, obraz v minulosti restaurován
zobrazeno: 1805x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
30 000 Kč