Vincenc Beneš
Zátiší s kyticí
Id: 294202
olej/plátno, rozměr 70 x 55 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, přiložen písemný posudek PhDr. Michaela Zachaře
zobrazeno: 2819x
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
40 500 Kč