Vincenc Beneš
Zátiší s kyticí a jablky
Id: 186102
kombinovaná technika/karton, rozměr 40 x 27,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 68, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 2774x
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
21 000 Kč
Příhozy: 56