Vincenc Vingler
Z Orientu
Id: 328502
akvarel/papír, rozměr listu 21 x 14 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 1464x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 200 Kč