Vincent Hložník
Bez názvu
Id: 32002
olej/karton, rozměr 51,5 x 35,5 cm, signováno monogramem vpravo dole, datováno 76, obraz i rám ve velmi dobrém stavu
zobrazeno: 3249x
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
66 000 Kč