Vincent Hložník
Bojovník
Id: 427501
olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, značeno vpravo dole, rámováno, pochází z pozůstalosti autora
zobrazeno: 2531x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
42 000 Kč
Příhozy: 53