Vincent Hložník
Člověk a zvíře
Id: 32001
olej/karton, rozměr 70 x 100 cm, signováno monogramem vpravo dole, datováno 84, dekorativní adjustace, obraz i rám v dobrém stavu
zobrazeno: 3418x
Vyvolávací cena:
29 000 Kč
61 000 Kč