Vincent Hložník
Moře
Id: 38301
olej/karton, rozměr 29 x 39 cm, signováno vlevo dole, datováno 72, původem ze sbírky Ivana Melicherčíka, lehce otřená barva, rámováno, původní stav
zobrazeno: 2651x
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
20 000 Kč