Vincent Hložník
Spící
Id: 1669
akvarel/lepenka, rozměr ve výřezu 43 x 59 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav
zobrazeno: 4347x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
18 500 Kč