Vincent Plesnivý
Čtenářka
Id: 89815
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 46,5 x 33,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám
zobrazeno: 2015x
Vyvolávací cena:
800 Kč
800 Kč
6.9.2017, 22:10:00
20.7.2017 | 16:12 | 800 Kč |