Vincent Plesnivý
Dívka v šátku
Id: 185015
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 32 x 48 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 1594x
Vyvolávací cena:
500 Kč
4 500 Kč