Vincent Plesnivý
Konvolut dvou kusů
Id: 143111
olej/karton, rozměry 64 x 35 cm a 66 x 35 cm, signováno a datováno vpravo dole, poškozené rámy
zobrazeno: 3138x
Vyvolávací cena:
500 Kč
13 000 Kč