Vít Skála
Letní cesta
Id: 264914
olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, stav viz foto, lokálně poškozená malba
zobrazeno: 4133x
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
10 500 Kč