Vít Skála
Saně před chalupou
Id: 313002
olej/karton, rozměr 34 x 24 cm, značeno a datováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 1521x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
4 101 Kč