Vít Skála
Snopy
Id: 350402
olej/plátno, rozměr 60 x 80 cm, značeno vlevo dole, obraz mírně poškozen viz foto, lehce poškozený rám
zobrazeno: 967x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
7 000 Kč