Čas na serveru 16:27:05

Vladimír Boudník
Retorty

Id: 521902

Retorty

  •  / Retorty / Vladimír Boudník

strukturální grafika/papír, rozměr ve výřezu 32,5 x 57,5 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno antireflexním sklem, rámováno, vlevo dole slepotiskové razítko, jeden ze šesti grafických listů z let 1964 - 1968 ze souboru vydaného v roce 1989, vyd. F. Janás, Edice 33, sv. 32 v počtu souborů 35

zobrazeno: 1464x

Vyvolávací cena:

17 000