Vladimír Boudník
Retorty
Id: 521902
strukturální grafika/papír, rozměr ve výřezu 32,5 x 57,5 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno antireflexním sklem, rámováno, vlevo dole slepotiskové razítko, jeden ze šesti grafických listů z let 1964 - 1968 ze souboru vydaného v roce 1989, vyd. F. Janás, Edice 33, sv. 32 v počtu souborů 35
zobrazeno: 1487x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
17 000 Kč