Vladimír Boudník
Ryba
Id: 380205
grafika, rozměr ve výřezu 8,5 x 11 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 3207x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
32 500 Kč
Příhozy: 78