Čas na serveru 16:31:50

Vladimír Boudník
Rypadlo

Id: 521901

Rypadlo

  •  / Rypadlo / Vladimír Boudník

kombinovaná technika/papír Velké Losiny, rozměr ve výřezu 54 x 31,5 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno antireflexním sklem, rámováno, jeden ze šesti grafických listů z let 1964 - 1968 ze souboru vydaného v roce 1989, vyd. F. Janás, Edice 33, sv. 32 v počtu souborů 35

zobrazeno: 1547x

Vyvolávací cena:

7 000