Vladimír Boudník
Rypadlo
Id: 521901
kombinovaná technika/papír Velké Losiny, rozměr ve výřezu 54 x 31,5 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno antireflexním sklem, rámováno, jeden ze šesti grafických listů z let 1964 - 1968 ze souboru vydaného v roce 1989, vyd. F. Janás, Edice 33, sv. 32 v počtu souborů 35
zobrazeno: 1571x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
7 000 Kč