Vladimír Fuka
Stará cihelna
Id: 328304
kvaš/tempera/lepenka, rozměr ve výřezu 34 x 25,5 cm, značeno a datováno ve spodní části, autorsky popsáno na zadní straně, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1534x
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
25 000 Kč
Příhozy: 50