Vladimír Havel
Plachetnice
Id: 84904
olej/plátno, rozměr 61 x 90 cm, signováno vlevo dole, lokálně prasklá malba, oděrky na rámu
zobrazeno: 2142x
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
12 550 Kč