Vladimír Hroch
Na řece
Id: 485
olej/plátno, rozměr plátna 40 x 65 cm, signováno PD, původní autorský rám, obraz v původním stavu, na rámu drobné oděrky, kvalitní malba z 50. let, promlouvající autorovou zálibou v sytých barvách
zobrazeno: 4350x
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
7 500 Kč