Vladimír Jan Hnízdo
Anděl lesních houštin
Id: 151803
olej/sololit, rozměr malby 40 x 30,4 cm, signováno vpravo dole, datováno 69, na zadní straně pozůstalostní razítko, autorsky adjustováno, drobné oděrky
zobrazeno: 1303x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
6 000 Kč