Vladimír Jan Hnízdo
Bepo
Id: 348304
olej/deska, rozměr malby 30,5 x 22 cm, rozměr včetně autorského rámu 45 x 39,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, na zadní straně výstavní a pozůstalostní razítko
zobrazeno: 1507x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
13 500 Kč