Vladimír Jan Hnízdo
Dítě na kopci
Id: 43802
olej/sololit, rozměr malby 30 x 25 cm, signováno vlevo dole, datováno 69, volně loženo, nerámováno, drobná oděrka v levém rohu malby
zobrazeno: 1672x
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
3 900 Kč