Vladimír Jan Hnízdo
Hlava s vertikálním okem
Id: 977
olej/dřevěná/deska, rozměr 22,7 x 16 cm, nesignováno, autorsky rámováno, na zadní straně popsáno autorem, datováno 1945, získáno z pozůstalosti autora, původní stav
zobrazeno: 1966x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
6 500 Kč