Vladimír Jan Hnízdo
Job
Id: 491
olej/deska, rozměr malby 34,9 x 22,9 cm, signováno vlevo dole, datováno 68, obraz z pozůstalosti malíře, původní adjustace, monografie autora k nahlédnutí v galerii
zobrazeno: 2494x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 500 Kč
28.8.2013, 20:15:00
28.8.2013 | 20:11 | 3 500 Kč |