Vladimír Jan Hnízdo
Kuřák
Id: 488
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 29 x 22 cm, signováno vlevo dole, datováno 48, obraz z pozůstalosti malíře, paspartováno, zaskleno, původní stav, monografie autora k nahlédnutí v galerii
zobrazeno: 2584x
Vyvolávací cena:
2 600 Kč
2 600 Kč
28.8.2013, 20:00:00
28.8.2013 | 19:56 | 2 600 Kč |