Vladimír Jan Hnízdo
Let jara
Id: 2126
olej/plátno/deska, rozměr 39 x 29,5 cm, rozměr včetně autorského rámu 55,5 x 43 cm, signováno vlevo nahoře, datováno 69, autorsky rámováno, popsáno autorem na zadní straně, pozůstalostní razítko, výstavní razítka, původní stav
zobrazeno: 2179x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
4 700 Kč